Bize Ulaşmanız Yeterli
İletişim 0850 304 34 04

Zeytinlik Mah. No13/46 Bakırköy-İstanbul

Yaralanmalı Trafik Kazası Tazminatı Nasıl Alınır?

Hiç istenmeyen bir kaza sonucunda yararlanmış olabilirsiniz. Hatta bu yaralanma çok uzun süre ya da tamamen kalıcı olarak hasar bırakmış olabilir. Kanunlar, trafik kazası sırasında yaralanma ve sakatlanma durumlarını belirli derece ile sınıflandırmakta, mağdur olan kişiye tazminat ödenmesine hükmetmektedir. İş göremezlik düzeyine kadar erişebilen, kusur oranı yüksek ve diğer kriterlere bakarak tazminat almak zor değildir. Fakat bütün bunları yaparken başvuru sırasında hangi detaylara önem vermeniz gerektiği unutulmamalıdır. Kaza olayının nasıl geliştiği, gerçekleştiği, hangi tarafta ne kadar suç oranının bulunduğu gibi tespitler o an yapılmalıdır. Bir danışman sayesinde yaralanma ve buna bağlı olarak talep edilecek hakları yerinde tespit etmek mutlaka önemlidir.

Yaralanma Tazminatının Sigorta Şirketlerinden Temin Edilmesi

Basit yaralanma ya da çok daha ileri boyutlu durumlarda tazminat alabilmenin şartları söz konusudur. Sigorta şirketlerine başvuruda bulunmadan önce belgelerin hatasız ve eksik olmada hazırlanmasına imtina edilmelidir. Sigorta acentalarının belirlediği şart ve kriterlere uygunluk esastır. Doktor raporları başta olmak üzere lehte olacak her evrak dosya içerisine konmalıdır. Bunların yerine getirilmesi için kaza sonrasında belirtilen zaman süresi içince başvurunun tamamlanması gereklidir. Olası zaman aşımının önüne geçmek için hızlı davranılması ve tedbirlerin alınması ancak işinde ehil danışmanlarla olabilir. Haklarınız ve mağdur olduğunuz durumların yok olmaması bu çalışmalarda gösterilen hassasiyete bağlıdır.

Hemen Yaralanma Tazminatı Almaya Dair Gerekli Adımı Atın

Kaza sonrasında maddi ve manevi yönden uğramış olduğunuz tüm zararı karşılayabilirsiniz. Ekonomik yönden zor durumda kalmamak için tüm adımları atabilirsiniz. Bunun sağlam bir temele oturması adına biz hizmet vermeye hazırız. Yaralanmalı trafik kazalarında senelerden beri gerekli tecrübeye sahip şirketimize danışabilirsiniz.  Size tüm detaylar ile yardımcı olmaya hazır ve tazminat almaya götüren yolları da keşfedebilirsiniz. Aklınızda yer eden ve yanıtını aradığınız tüm soruları hemen tarafımıza yönlendirebilirsiniz. Sektöründe deneyimli isimlerimizin, tazminat sürecine dair size tüm bilgileri eksiksiz paylaşacağını da fark edebilirsiniz. Bir telefon ya da size ulaşacağımız formu doldurarak hemen temas kurabilirsiniz.

www.hasartakibi.com