Bize Ulaşmanız Yeterli Hiçbir Ön Masraf Ödemiyorsunuz.
7/24 İletişim 0850 304 34 04
Bize Ulaşmanız Yeterli Hiçbir Ön Masraf Ödemiyorsunuz.
7/24 İletişim 0850 304 34 04

Ticari Kazanç Kaybı Tazminatı Danışmanlık Hizmeti

Ticaret ile uğraşan kişilerin birçoğu aynı zamanda işleri için ticari araçlar da kullanıyor. Ticari araçla ile meydana gelen kazalar iş aksaması ve maddi zararlar meydana getirebilmektedir.. Bu sebeple ticaret ile uğraşanlar için ticari kazanç kaybı tazminatı oldukça önemli bir tazminat türüdür. Bu tazminat ile kaybettiğimiz maddi kaybınız yerine geri gelecektir. Ticari amaçla alınan ve işletilen taksi, otobüs, servis, minibüs gibi motorlu araçların, trafik kazası sonucu tamamen kullanılamaz hale gelmesi veya kısmi olarak hasar görmesi ticari kazanç tazminatı konusuna girmektedir.

Peki firmamız bu konuda sizlere ne gibi yönergeler sunuyor? Firmamız ticari kazanç kaybı tazminatı konusunda hukuki çerçeveler içerisinde kaybınızı geri almak için danışmanlık hizmeti vermektedir. Firmamız danışmanlık yaptığı hiçbir dosyadan ön masraf adı altında peşinat talep etmemektedir. Danışmanlık ücretini dosya sonuçlandığı zaman ödüyorsunuz. Dolayısı ile cebinizden herhangi bir ücret çıkmadan bize başvuruda bulunarak danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Ticari kazanç kaybı tazminatı, zarar gören ticari aracın onarım süresi boyunca kullanılamaması ya da ticari olarak maddi kazanç sağlayamaması durumunda devreye girer. Bir ticari aracın iş yapmaması oldukça ciddi maddi zararları beraberinden getirmektedir. Bu zararlar işletmelerin ticari hayatları içinde olumsuz sonuçlar doğurmaktadır. Oluşan zararlar işletmelerin işlemlerini aksatmaktadır.

Ticari kazanç kaybı tazminat danışmanlık hizmeti hakkında bilgi sahibi olmak ve danışmanlık hizmetimizden faydalanmak için iletişim sayfamızdan bize ulaşmanız yeterlidir. Firmamıza mail, telefon veya iletişim formu üzerinden ulaşabilirsiniz. Merak ettiğiniz ya da aklınıza takılan sorular varsa bize sorabilirsiniz.

www.hasartakibi.com - Araç Değer Kaybı