Bize Ulaşmanız Yeterli
İletişim 0850 304 34 04

Zeytinlik Mah. No13/46 Bakırköy-İstanbul

Sattığım Aracın Değer Kaybını Alabilir miyim?

Sahibi olduğunuz aracı satmış olsanız dahi kaza ve benzeri durumlarda meydana gelen değer kayıplarını alıp alamayacağınızı merak ediyor olabilirsiniz. Yakın zamana kadar bu sorunun yanıtını hayır olarak ifade edebilirsiniz. Ancak trafik sigortalarının belirli maddelerinde yapılan kanun değişikliği ile artık arabanızı satmış bile olmasınız kaybınızı telafi etmek adına başvuru yapabileceğinizi söyleyebiliriz. Üstelik ne kadar zaman önce elden çıkardığınızın da herhangi bir önemi bulunmamaktadır. Ancak bu sürecin ciddi ve profesyonel bir destek alarak olumlu sonuçlanacağını da unutmamalısınız. Zahmetli ve zaman alan bu dönemde tüm bilgilerin eksiksiz hazırlanması, evrakların eksiksiz teslimi de son derece önemlidir.

Sigortacıya Başvurmayı Beklemeye Gerek Yok

Eski prosedürler ile sigortacıya başvurma işlemini tamamlayana kadar otomobili satmanız mümkün değildi. Bu durum pek çok mağduriyetleri beraberinde getiriyordu. Fakat yenilenen mevzuat sayesinde bir an önce satmayı planladığını aracınızı elden çıkarabilirsiniz. Hak kaybına uğramayacağınızı ve olumlu bir netice alacağınızı da yeri gelmişken belirtmek isteriz. Bu tip başvuruların resmi ve noksansız olmasına azami önem verilmelidir. Kaza ile ilgili tespit, tutanak, rapor, ifade, ehliyet ve ruhsat belgeleri, görseller, fotoğraflar gibi bir çok ayrıntıyı es geçmemek şarttır. Bunlarda ancak tecrübeli danışmanlık hizmetini almakla olabilir. Firmamız, tam da bu doğrultuda sizlere % 100 memnun kalacağınız katkı kapılarını ardına kadar açmaktadır.

Bize Ulaşın ve Farkımızı En Makul Fiyatlarla Keşfedin

Her daim sizin hakkınızı sonuna kadar savunan ve ilgili tüm başvuruları yerine getiren şirketimiz tercih edebilirsiniz. Araç satış sonrasında dahi yüzlerce referansımıza değer kaybını almalarına vesile olduğumuzu görebilirsiniz. Sektörde güvenilir ve garantili bakış açısıyla rakipsiz olan ailemiz, sizlerinde beklentilerini kesinlikle boşa çıkarmayacaktır. 7 gün 24 saat boyunca ülkemizin her neresinde olursanız olun satmış olduğunuz arabanın değer kaybını almaya dair bizimle iletişime geçebilirsiniz. İşinin ehli müşteri hizmetlerimiz ve çözümlerimiz ile maddi açıdan da tasarruf edeceğiniz müjdesini verebiliriz. Bir tık kadar size yakın olan şirketimizle her şeyin umduğunuz gibi gerçekleşeceğini hatırlatır, vakit kaybetmeden bizimle temasa geçmenizi öneririz.

www.hasartakibi.com