Bize Ulaşmanız Yeterli Hiçbir Ön Masraf Ödemiyorsunuz.
7/24 İletişim 0850 304 34 04
Bize Ulaşmanız Yeterli Hiçbir Ön Masraf Ödemiyorsunuz.
7/24 İletişim 0850 304 34 04

Reddedilen Kasko Tazminat Dosyaları Danışmanlık Hizmeti

Araç kullanımının yoğunlaştığı ülkemizde  birçok araç sahibi kasko kullanmaya başladı. Kasko, bir çeşit araç sigortasıdır. Kasko yaptırmakta ki amaç  bir zararın kasko şirketi tarafından karşılanmasını sağlamaktır. Herhangi bir motorlu taşıtın sigortalı olan kişinin iradesi dışında zarar görmesi ya da çalınması gibi kötü durumlarda kasko şirketleri devreye girmektedir. Ancak kasko sigortalı olan kişiye ait olan araçtaki hasarı karşılamaktadır. Yani diğer araca gelen herhangi bir zarar için kasko şirketi hiçbir şey yapamaz.

Firmamız, daha önce müracaatını yaptığınız dosyalar için red cevabı almış iseniz tekrar başvuru yapıp süreci takip etmektedir. Reddedilen kasko tazminatları danışmanlık hizmeti için ön bir ücret (peşinat) talep etmiyoruz. Dosyanız sonuçlandıktan sonra danışmanlık hizmet bedelini ödüyorsunuz.

Bazı durumlarda kasko tazminatları reddedilebilir. Kasko tazminatlarının reddedilme sebepleri içerisinde kişinin kusuru, dosya takibi gibi detaylar göz önünde bulundurulmaktadır. İş yoğunluğunuzdan dolayı dosya ile ilgilenilmediği zaman süreç aleyhinizde sonuçlanabilmektedir. Firmamız iş yükünüzü hafifletip sizin yerinize bütün süreci takip etmektedir. Daha önce reddedilmiş olan kasko tazminatlarının alınabilmesi için neler yapılabileceği konusunda danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Kasko tazminatları birçok sebepten dolayı reddedilebilir. Firmamız konu ile alakalı araştırma yaptıktan sonra sizlere gerekli bilgileri vermektedir.

Eğer sizler de daha önce bir başvuru yapmış ve red cevabı almışsanız, reddedilen kasko tazminatları danışmanlık hizmeti alarak deneyimli ekibimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Bu şekilde dosyanız yeniden revize edilerek yeni bir başvuru yapabilirsiniz. Hizmetimizin başında belirtiğimiz gibi firmamız danışmanlık yatığı hiçbir dosya için ön ödeme (peşinat) talep etmemektedir.

www.hasartakibi.com - Araç Değer Kaybı