Bize Ulaşmanız Yeterli
İletişim 0850 304 34 04

Zeytinlik Mah. No13/46 Bakırköy-İstanbul

Ölümlü Trafik Kazası Tazminatı Nasıl Hesaplanmaktadır?

Trafik kazaları ve tazminat taleplerini belirleyen pek çok detay söz konusudur. Karıştığınız kazada ölümle sonuçlanan bir durum bulunuyorsa haklarınızı tam olarak kullanmalısınız. Hak talebinde bulunmak için hasar anında yapılması gereken işlemleri tam anlamıyla bilmeniz gerekmektedir. Sonradan yapılacak başvurularda lehte netice alma hedefini ancak bu şekilde başarabilirsiniz. Trafik kazaları danışmanları ölümlü bir olayın ardından tüm maddi isteklerin zeminini oluşturmaktadır. Ölen kişinin yaşı, bakmakla yükümlü olduğu kişiler, sayısı, maddi durumu ve diğer şartları mutlaka incelenmelidir. Kazanın oluşumu, kusur durumu, görgü tanıkları ve ifadelerin tedariki gibi birçok detayı hatasız takip etmektedirler. Tek bir kuruşa dair tazminat hesaplanmasında rol oynamaktadırlar.

Maddi ve Manevi Tüm Tazminat Haklarınızı Gözetirler

Trafik kazası sonrasında ölümcül durumlara karşı A’dan Z’ye tüm yasal hak ve mevzuatlara hakim olmak gerekir. Birden fazla aracın karıştığı kazalar da tam olarak doğru bir tutanak ve rapor hazırlanması sağlanmalıdır. Sonraki süreçte olay esnasında belirtilmeyen nedenlerin etkisi olmayabileceği unutulmamalıdır. Bu nedenle işin en başında tedbir almak ve haklara sahip çıkmak danışmanın görevidir. Maddi ve manevi kategorilerle ifade edilen tazminatın maddeleri farklılık gösterebilir. Bunlar üzerinden hareket etmek ise hem uzmanlık hem de tecrübe ile sabittir. Hakkınızı sonuna kadar almanın tüm ilkelerini bilen kişiler, doğru hesaplama için olmazsa olmazdır.

Tazminat İçin Sizde Kurumsal ve Profesyonel Hizmet Noktalarını Seçin

Ölümlü trafik kazaları tazminatı hakkında merak ettiğiniz her soruya yanıt verileceğinden emin olabilirsiniz. Uzun sürebilen bu dönemde kanun ve yasaları bilen bir danışmanla yol almak en mantıklı olanıdır. Kaza, kaza sonrası hukuki süre, bu zaman diliminde maddi ve manevi kayıplarınızın resmi tespiti şarttır. Beklentileri gideren ve hakların kaybolmaması için planını doğru yapan hizmet noktalarına yönelmelisiniz. Alanında pek çok ölümlü kazan için tazminat başvuru yapan şirketimiz, bu anlamda biçilmiş kaftan olmaktadır. Talep ettiğiniz her şeyi kanıta döken ve adınıza isteyen firmamız, eksiksiz bir başvurunun mihenk taşı olacaktır. Detaylı bilgi ve irtibat için bize ulaşabilirsiniz.

www.hasartakibi.com