Bize Ulaşmanız Yeterli Hiçbir Ön Masraf Ödemiyorsunuz.
7/24 İletişim 0850 304 34 04
Bize Ulaşmanız Yeterli Hiçbir Ön Masraf Ödemiyorsunuz.
7/24 İletişim 0850 304 34 04

Ölümlü Trafik Kazası Tazminatı Danışmanlık Hizmeti

Trafik kazaları bazen ölüm gibi kötü sonuç doğurabilmektedir. Trafik kazası yayalar ve araç sürücüleri için oldukça tehlikeli kötü kayıplara neden olan bir alandır. Ölümlü trafik kazası tazminatı  vefat eden kişini ailesine maddi bir katkıda bulunarak, bir nebze olsa bile teselli bulmanıza yardımcı olacaktır. Trafik kazaları vefat gibi kötü bir şekilde sonuçlandığındaölümlü trafik kazası tazminatı alınması mümkündür. En basit tanımı ile ölümle sonuçlanan trafik kazalarında ölümü gerçekleşen tarafın ailesinin belli bir miktarda tazminat almasını sağlayan bir durumdur. Bizlere başvurarak bu konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Herhangi bir masrafa girmeden ve detaylar ile uğraşmadan tazminatınızı almanız konusunda danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Üstelik danışmanlık sürecinde herhangi bir ön masraf adı altında peşinat talep etmiyoruz.

Ölümlü trafik kazası tazminatı danışmanlık hizmeti almak isteyen kişiler herhangi bir şekilde uğraşmadan firmamız ile iletişime geçip tazminat takip sürecini başlatabilirler. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmenizdir. Daha sonra uzman danışmanlarımız süreci başlatmaktadır. Çok sık meydana gelen ölümlü trafik kazaları neticesinde, vefat edenin yakınları için talep edilecek danışmanlık hizmetleri aşağıda belirtilmiştir.

  • Kaza sonucu vefat edenin, vefatına kadarki süreçte yapılan tedavi ve diğer masraflar
  • Destekten yoksun kalma tazminatı
  • Cenaze ve defin için gerekli giderler
  • Kazanın gerçekleştiği araca ait oluşan maddi zararların karşılanması

Yukarıda listelenen tazminatları vefat eden kişinin yakınları tazminat şekline alabilmektedir. Daha detaylı bilgi için iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

www.hasartakibi.com - Araç Değer Kaybı