Bize Ulaşmanız Yeterli Hiçbir Ön Masraf Ödemiyorsunuz.
7/24 İletişim 0850 304 34 04
Bize Ulaşmanız Yeterli Hiçbir Ön Masraf Ödemiyorsunuz.
7/24 İletişim 0850 304 34 04

İş Gücü Kaybı Tazminatı Danışmanlık Hizmeti

Günlük hayatta ve birçok yerde malulen emekli olmak cümlesi oldukça fazla duyulur. Bunun anlamı ne yazık ki iş yeri içindeyken geçirilen herhangi bir kaza sonucu doktorların tekrar çalışamaz olarak hazırladığı bir rapordur. Bu raporla birlikte kaza geçiren kişi yaptığı işi bir daha yapamaz ve tekrar bu işte çalışamaz duruma gelmektedir. İş yerinde sigortalı olarak çalışan işçinin herhangi bir kaza sonucu çalışmaya devam edemez yani iş göremez anlamına gelen raporu alması aynı zamanda iş gücü kaybı tazminatı almasını da sağlamaktadır.

İş gücü kaybı tazminatı; sigortalı olarak çalışan işçinin, iş yerinde ve iş saatlerinde iken geçirdiği herhangi bir kaza sonucu iş gücünde azalma ya da artık işte çalışamayacak duruma gelmesi sonucunda gündeme gelmektedir. İş gücünde azalma ya da çalışamaz duruma gelme raporu sadece fiziki olarak kaza geçirme durumlarında söz konusu değildir. Ruhsal ve sinirsel durumlar da bu kapsama girebilmektedir. Alanında uzman ekibimiz sizler için bu süreci takip etmektedir. Süreci başlatıp takibini yapmak için sizden ön masraf adı altında herhangi bir peşinat talep etmemekteyiz. Dosya süreci boyunca bütün dosya masrafları firmamız tarafında karşılanmaktadır. Dosyanız sonuçlandıktan sonra danışmanlık ücretini ödüyorsunuz. Yalnızca bizlere sitemiz üzerindeki iletişim bilgileri ile ulaşıp durumu belirtmeniz yeterli olacaktır. Yaşadığımız hayatta birçok problem ile karşı karşıya kalabiliyoruz. Bu durum gerek sosyal hayatımız gerekse iş hayatımızda  meydana gelebilmektedir. İş hayatınızda bir kaza sonucu bir sorun ile karşılaştıysanız, iş güzü kaybı tazminatı hakkından yararlanabilirsiniz.

İş gücü kaybı tazminatı artık bir sorun değil. Bizi arayın cebinizden bir kuruş bile çıkmadan tazminatınızı yasal yollardan tahsil etme süreçlerini başlatalım.

www.hasartakibi.com - Araç Değer Kaybı