Bize Ulaşmanız Yeterli Hiçbir Ön Masraf Ödemiyorsunuz.
7/24 İletişim 0850 304 34 04
Bize Ulaşmanız Yeterli Hiçbir Ön Masraf Ödemiyorsunuz.
7/24 İletişim 0850 304 34 04

Hasar Takibi Danışmanlık Hizmeti

Hasar takibi danışmanlık hizmeti, en genel tanımı ile hasar görmüş aracınız ile alakalı süreçlerin takibi anlamına gelmektedir. Hasar takibi danışmanlık hizmeti sayesinde birçok yere başvurarak saatler ve günler süren işleri sizin yerinize takip etmekteyiz.

Sizlere aracınızda oluşabilecek hasarlar için ve mağdur olduğunuz konularda yardımcı olmaktayız. Maddi kayıplarınızı geri temin etmekteyiz, üstelik herhangi bir dosya masrafı  talep etmeden. Tüm masraflar tarafımızca karşılanmakta olup yıllardır süregelen tecrübelerimize güvenerek sizlere yasal tazminatınızı geri alma takibi yapıyoruz. Dosyanız sonuçlandıktan sonra danışmanlık hizmet bedelini ödüyorsunuz. Bizlere ana sayfada bulunan iletişim bilgilerimiz yolu ile ulaşabilirsiniz. Ne yazık ki trafikte yaşanmış ya da yaşanacak olan kazalardan dolayı birçok insan suçlu olsa da olmasa da mağdur oluyor.

Firmamız kurulduğu günden bu yana vizyon olarak trafikte aracı ile mağdur olmuş ya da mağdur edilmiş bir çok kişinin mağduriyetini gidermeye çalışmaktadır. Öncelikli olarak aracı ile alakalı suçsuz olduğu halde mağdur olmuş bir çok kişinin faydalanabileceği hizmetleri vermekteyiz. Aynı zamanda firmamızda bulunan iletişim numarasından ya da mail üzerinden aracınız ile alakalı en ufak problemi bile kolaylıkla sorgulayabilir, devam eden araç hasar tazminat dava süreçlerinizi kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Firmamız adına verdiğimiz hasar takibi danışmanlık hizmeti sayesinde aracınız ile alakalı yorucu süreçleri sizin yerinize takip etmekteyiz. Üstelik bu süreçleri takip etmek için sizden herhangi bir ön masraf veya ücret (peşinat) talep etmemekteyiz.

www.hasartakibi.com - Araç Değer Kaybı