Bize Ulaşmanız Yeterli
İletişim 0850 304 34 04

Zeytinlik Mah. No13/46 Bakırköy-İstanbul

Hakkımızda

Tazminat ve Sigorta Dosyalarında Ön Masrafsız ve Peşinatsız Profesyonel Çözüm Merkezi

Türkiye’de trafik kazalarının yaşanmadığı bir gün geçmiyor. Can ve mal kaybı ile sonuçlanan trafik kazaları maddi manevi verdiği hasarlarla en can sıkıcı olayların başında geliyor. Hak talep etme noktasında gerek olayın şoku gerekse hukuki hakların tam olarak bilinmemesi nedeni ile kaza mağdurları hak ettiği tazminatı almada yetersiz kalıyor. Trafik kazaları sonucu meydana gelen zararın giderilmesinde profesyonel bir danışmanlık hizmeti sunan firmamız, tazminat ve sigorta dosyalarında ön masrafsız çözümler sunan kurumsal bir firmadır.

ALA PAZ.BİLG.TEK.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. firması bünyesinde; www.hasartakibi.com web adresi ile danışmanlık hizmeti sunuyor, ön ücret ya da peşinat talep etmeden hasar takibinde tüm aşamaları takip ediyoruz. Trafik kazası sonucu mağdur olan insanlara en doğru çözümü sunuyor, hak ettikleri tazminatı en kısa zamanda ve eksiksiz olarak almalarını sağlıyoruz. Her bir aşamaya hâkim olan uzman ekibimiz kusurlu araç sahibi tarafından karşılanmayan maddi zararınızın karşılanması ve tazminat alabilmeniz için gerekli aşamaların takip edilmesinde güvenle başvuracağınız tecrübeli bir ekiptir.

Oldukça geniş bir hizmet yelpazesine sahip olan firmamızın hizmet alanları;

Hasar Takibi Danışmanlık Hizmeti
Araç Değer Kaybı Tazminatı Danışmanlık Hizmeti
Reddedilen Kasko Tazminat Dosyaları Danışmanlık Hizmeti
İş Gücü Kaybı Tazminatı Danışmanlık Hizmeti
Yaralanmalı Trafik Kazası Tazminatı Danışmanlık Hizmeti
Ölümlü Trafik Kazası Tazminatı Danışmanlık Hizmeti
Araç Mahrumiyeti Tazminatı Danışmanlık Hizmeti
Güvence Hesabı Başvuru ve Danışmanlık Hizmeti
Terör Mağdurları Tazminatı Danışmanlık Hizmetidir.

Sigorta kapsamındaki trafik kazalarında zararın karşılanması ve mağduriyetin giderilmesi noktasında güvenilir bir danışmanlık hizmeti almak, dosya sonuçlanana dek herhangi bir masrafa katlanmamak, hakkınız olan tazminatı en kısa sürede almak için profesyonel bir danışmanlık hizmeti sunan firmamız uzman kadrosu ile hizmetinizdedir.

Son 13 yılda geçirilen ölümlü trafik kazalarında ve son 8 yılda geçirilen maddi hasarlı trafik kazalarında yakınlarınızın ve kendinizin sahip olduğu hakları öğrenmek ve hakkınız olan tazminatı en kısa sürede almak için Hasar yönetimi ve danışmanlık hizmeti sunan firmamızla iletişime geçin.

Hasar takibini profesyonel bir danışmanlık firmasına yaptırmak ve dosya sonuçlanana dek herhangi bir masrafa katlanmamak için 0850 304 3404 numaralı telefondan ya da info@hasartakibi.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

www.hasartakibi.com