Bize Ulaşmanız Yeterli Hiçbir Ön Masraf Ödemiyorsunuz.
7/24 İletişim 0850 304 34 04
Bize Ulaşmanız Yeterli Hiçbir Ön Masraf Ödemiyorsunuz.
7/24 İletişim 0850 304 34 04

Güvence Hesabı Başvuru ve Danışmanlık Hizmeti

Trafik kazası gibi kötü bir olay yaşadınız. Kazaya karışan aracın geçerli bir trafik sigortası yok. İşte tam bu noktada güvence hesabı uygulaması devreye girmektedir. Güvence hesabı kazalarda oluşan yaralanma ve ölüm gibi durumlarda başvurulacak durumdur. Güvence hesabının amacı trafik kazası sırasında karşı tarafın trafik sigortası yoksa oluşan bedensel zararları gidermektir. Güvence hesabı sadece bedensel zararları kapsamaktadır. Aracınız ile alakalı maddi zararlar için güvence hesabına başvuru yapılamamaktadır.

Oluşan maddi zararlar için, Güvence Hesabı’na başvuru yerine kazaya neden aracın aleyhine dava yoluna gitmemiz gerekmektedir. Firmamız güvence hesabı kapsamına girmeyen maddi zararla için karşı taraf aleyhine açılacak hukuki süreç için danışmanlık hizmeti vermektedir.

Böyle bir durumda firmamıza başvurarak, güvence hesabı için danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Güvence hesabı kapsamına girmeyen maddi zararların giderilmesi için danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.  Bizlere irtibat numaralarımız veya firma adresimize gelerek başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca web sitemizde iletişim formunu doldurak firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Firmamız danışmanlığı yaptığı hiçbir dosya için ön masraf adı altında peşinat talep etmemektedir. Uzman ekibimiz size en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır.

www.hasartakibi.com - Araç Değer Kaybı