Bize Ulaşmanız Yeterli
İletişim 0850 304 34 04

Zeytinlik Mah. No13/46 Bakırköy-İstanbul

Çalışma Şeklimiz

Çalışma Şeklimiz

Trafik kazası sonrası maddi zarara uğrayanlar hukuki olarak ne tür haklara sahip olduklarını genelde bilmiyor. Bu nedenle mağduriyetleri katlanarak devam ediyor. Tazminat ve sigorta dosyalarında ön masrafsız, peşinatsız ve formalitesiz çözüm merkezi olan firmamız, her türlü tazminat dosyalarında danışmanlık hizmeti sunarak kaza sonrası meydana gelen zararların giderilmesine yardımcı oluyor. Her bir kategoride izlemeniz gereken yollar ve firmamızın çalışma şekli şöyledir:

Araç Değer Kaybı Tazminatı Danışmanlık Hizmeti

Trafik kazalarında meydana gelen hasar sonrası motorlu araçların piyasa fiyatı düşer. Bu nedenle piyasa fiyatı ile hasar sonrası oluşan fiyat arasındaki fark kazaya neden olan kişi tarafından karşılanmalıdır. Trafik sigortası tarafından hasarın karşılanması için; sürücü %100 kusurlu olmamalı, kaza üzerinden 2 yıldan az bir süre geçmiş olmalı ve aracın değer kaybetmesine neden olan bir maddi hasar oluşmalıdır. Araç değer kayıpları sigorta eksperleri tarafından yapılır.

Araç değer kaybı tazminat talebinizi 7/24 firmamıza iletebilir, kısa sürede kazaya neden olan zararı tazmin edebilirsiniz.

Reddedilen Kasko Tazminat Dosyaları Danışmanlık Hizmeti

Tazminat talebiniz kasko şirketi tarafından reddedildi ise endişelenmeyin. Profesyonel bir danışmanlık hizmeti sunan firmamıza başvurun, farklı sebepler öne sürerek zararınızı karşılamayan sigorta şirketlerinden haklarınızı geri alın.

Ticari Kazanç Kaybı Tazminatı Danışmanlık Hizmeti

Taksi, minibüs, otobüs ve servis aracı gibi kaza sonrası kullanılamayan ticari araçların zararının karşılanması için danışmanlık hizmeti sunan firmamız, zararı ödemeyi uzatan veya ödemeyen sigorta şirketlerinden hakkınızı alarak mağduriyetinizi gidermektedir. Kısa sürede sonuç almak ve yasal süreç takibini uzmanlara bırakmak istiyorsanız firmamızla iletişime geçin.

İş Gücü Kaybı Tazminatı Danışmanlık Hizmeti

Trafik kazası sonrası sağlık sorunları yaşayanlar başta hastane masrafları olmak üzere iş gücü kaybı nedeni ile çalışamadıklarından mağdur olurlar. Bu durumda açılan iş gücü kaybı tazminat davalarında tazminat miktarının azaltılması, hatta iptaline kadar farklı kararlar çıkabilir. Firmamız iş gücü tazminat taleplerinde profesyonel bir danışmanlık hizmeti sunarak kazanılmış hakları kaybetmenizi engellemekte, en kısa sürede zararınızın tazmin edilmesi için destek vermektedir.

Yaralanmalı Trafik Kazası Tazminatı Danışmanlık Hizmeti

Trafik kazası sonrasında yaralananlar geçici iş görememezlik veya kalıcı iş görememezlik tazminat haklarına sahip olur. Mağduriyet ölçüsüne ve sakatlık durumuna göre tazminat miktarı belirlenir. Böyle bir durumla karşı karşıya iseniz, yaralanma trafik kazası tazminatınızı en kısa sürede almak için profesyonel bir danışmanlık hizmeti almalısınız. Firmamız her zaman güvenle başvuracağınız ve alacağınız danışmanlık hizmeti sonrası en kısa sürede haklarınıza kavuşacağınız işinin ehli bir uzman ekiple çalışmaktadır.

Ölümlü Trafik Kazası Tazminatı Danışmanlık Hizmeti

Ölümlü trafik kazalarında ölen kişinin desteğinden mahrum kalan aile veya yakınlarına “destekten yoksun kalma” tazminatı ödenir. Bunlar anne, baba, eş, çocuk, bunlar yoksa destekten mahrum kaldığını ispatlayan üçüncü kişiler veya ebeveynlerdir. Ölümlü trafik kazası dosyalarını kısa sürede sonuca ulaştıran firmamız, profesyonel çözümler üreterek geride kalanların acılarını hafifletmeyi amaçlamaktadır.

Güvence Hesabı Başvuru ve Danışmanlık Hizmeti

Türkiye sigorta ve Reasürans şirketleri tarafından kurulmuş özel bir hesap olan güvence hesabı, zorunlu trafik sigortası gibi sigortaların içinde yer aldığı bir hesaptır. Güvence hesabı olanlar kaza sonrası başvuru dilekçeleri ile güvence hesabına tazminat için başvuruda bulunur. Güvence hesabı tazminat taleplerinde profesyonel bir danışmanlık hizmeti alarak süreci sizin adınıza takip ettirebilir, hak ettiğiniz tazminat miktarını en kısa sürede alabilirsiniz.

Araç Mahrumiyeti Tazminatı Danışmanlık Hizmeti

Trafik kazası sonrası araçlar belli bir süre kullanılamaz. Bu nedenle araç sahibi mağdur olur. Kaza sonrası hazırlanan tespit tutanağı ile sigorta şirketlerine başvurulur ve ekspertizler tarafından onarım, boya, parça değişimi ve işçilik bedellerinin yer aldığı bir rapor hazırlanır. Rapor en erken 1 hafta içerisinde sigorta şirketi tarafından değerlendirilerek dosya kapatılır.

Aracın tamir bakımı ise 1 aya kadar uzayabilir. Aracın kullanılamaz hale gelmesinden ve bundan doğan zarardan kazaya sebebiyet veren sürücü sorumludur. Açılan davalarda genelde 7-14 gün içerisinde araç mahrumiyeti ödenir. Aracın tamiri süresince geçen zamanda yaşanan maddi kayıp hesaplanarak ödeme yapılmaktadır. Bu süreçte kazandığınız hakları en üst miktarlarla almak ve süreci çabuk sonlandırmak için firmamızın danışmanlık hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Her bir tazminat kategorisinde profesyonel bir danışmanlık hizmeti alarak süreci kısaltmak ve haklarınızın tamamını kısa sürede almak istiyorsanız, hazırlanan tutanak ve belgelerle birlikte firmamıza başvurun, ön masrafsız bir danışmanlık hizmeti alarak zararınızı karşılayın.

İletişim: 0850 304 3404

e-posta: info@hasartakibi.com

 

www.hasartakibi.com