Bize Ulaşmanız Yeterli
7/24 İletişim 0850 304 34 04

Araç Mahrumiyeti Tazminatı Danışmanlık Hizmeti

Özel araçların  yoğun kullanımı ile beraber trafiğin yoğunlaşması, yaşanan en büyük problemlerin başında yer almaktadır. Yoğunlaşan trafik beraberinde ne yazık ki kaza gibi durumlar doğurmaktadır. Özellikle de trafikte kaza gibi kötü durumlara maruz kalan kişiler için araç mahrumiyeti yani aracını bir süre kullanamama oldukça önem arz etmektedir.

Araç mahrumiyet tazminatı genel anlamda kaza sonucu aracını belli bir süre kullanamayacak olan araç sahipleri için araçtan yoksun kalma tazminatı anlamına gelmektedir. Bu sebeple de özel aracı olan kişiler araç mahrumiyet tazminatı konusunda bilgi sahibi olmalıdır.  Kaza sonucu aracı hasar görmüş ve onarım boyunca da kullanılamayacak olan araç için araç sahibine belli bir miktar tazminat ödenir. Bu tazminat, kazanın boyutuna ya da aracın onarım süresinin uzunluğuna göre değişmektedir.

Araç mahrumiyet tazminatı hususunda firmamız tarafından sağlanan hizmetler ile tazminatınızı kolay bir şekilde alabilirsiniz. Firmamız ile iletişime geçerek süreci başlatabilirsiniz. Öncelikle araç mahrumiyet tazminatınızı alırken sizlerden herhangi bir ön masraf adı altında peşinat talep etmemekteyiz. Tüm masraflar firmamız tarafından karşılanmaktadır ve dosyanız sonuçlandıktan sonra danışmanlık hizmet bedelini ödeyebilmektesiniz. Firmamıza mail, iletişim formu veya irtibat numaralarımız ile ulaşabilirsiniz. Her türlü konuda firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

www.hasartakibi.com