Bize Ulaşmanız Yeterli Hiçbir Ön Masraf Ödemiyorsunuz.
7/24 İletişim 0850 304 34 04
Bize Ulaşmanız Yeterli Hiçbir Ön Masraf Ödemiyorsunuz.
7/24 İletişim 0850 304 34 04

Araç Değer Kaybı Tazminatı Danışmanlık Hizmeti

Araç Değer Kaybı Tazminatı Başvuru Sürecinde Bütün Ön Masrafları Karşılıyoruz. Dosya Müracaat ve Takip İşlemlerini Yapıyoruz. Sizden Peşinat veya Masraf Adı Altında Ödeme Talep Etmiyoruz. Dosyanız Sonuçlandıktan Sonra Araç Değer Kaybı Danışmanlık Hizmet Bedelini Ödüyorsunuz. Bize Ulaşmanız Yeterli. Uzman Ekibimiz Size Her Konuda Yardımcı Olacaktır.

Araç değer kaybı trafik kazası sonucu oluşan hasardan dolayı aracınızın piyasa fiyatının düşmesidir. Aracınız, piyasa adı ile darbeli ve boyalı olacağından fiyatı düşecektir. Daha önce kaza yapmamış ve onarılmamış bir aracın piyasa değeri, daha önce kaza yapmış ve onarım görmüş aracın piyasa değeri aynı değildir.

Kişisel yani özel araç kullanımı Türkiye’de geçmiş yıllara oranla artmış durumdadır. Hal böyle olunca artan teknolojinin yan etkileri olarak araç sayısının da fazla olmasından dolayı ortaya trafik gibi bir durum çıkmaktadır. Ancak ne yazık ki trafik çoğu zaman birçok probleme sebep olabiliyor ve araçlar için de kötü sonuçlara sebebiyet veren kazalara sebep olabiliyor.

Trafik kazalarının genel nedenleri dikkatsizlik ya da uykusuzluk olsa da bazen trafik içinde yaşanılmış diğer araçların sorumsuzluğu yüzünden de trafik kazaları meydana gelebilmektedir. Çok ufak bir dikkatsizlik büyük kazalar yaşanmasına neden olmaktadır. Bu kazalar genel olarak ciddi boyutta maddi hasar içerdiği için aracın sigortası ya da araçtan alınacak değer kaybı tazminatı gibi tazminatlar bu kazaların maddi hasarlarının yükünü az da olsa hafifletebiliyor.

Araç Değer Kaybı Danışmanlık Hizmetinden Nasıl Faydalanabilirim?

Firmamız sizlere araç için geçerli olan değer kaybı tazminatı almanız husunda yol göstermektedir. Araç değer kaybı danışmanlık hizmetinden faydalanmak için bazı şartlar gerekmektedir. Kaza sonucu oluşan değer kaybı tazminatı, kazadaki kusur oranınıza göre hesaplanmaktadır. Trafik kazasında pert olmuş araçlar için değer kaybı söz konusu değildir. Pert olmuş araçlar başka kapsamda değerlendirilmektedir.

Oluşan kazada kusur oranınız %100 ise değer kaybından faydalanamazsınız. Ayrıca kaza tarihinde aracınız 100.000 km üstünde ise, alacağınız değer kaybı çok düşük olacaktır. Araç değer kaybı tazminatı konusunda tüm ön masraflar firmamız tarafından karşılanmaktır. Dosyanız sonuçlandıktan sonra danışmanlık hizmet bedelini ödüyorsunuz. Dolayısı ile cebinizden beş kuruş çıkmadan dosya takibi sürecini başlatıyoruz.

Araç değer kaybı tazminatı danışmanlık hizmetlerimiz çerçevesinde bir çok tazminat dosyasını başarı ile sonuçlandıran firmamız, sizlere bize güvenmeniz için referanslar sunmaktadır. Ana sayfamızda yer alan iletişim bilgileri üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

www.hasartakibi.com - Araç Değer Kaybı